UČESTVOVALI I OSVOJILI  u toku školske 2017/2018.



RADOVIĆEV VENAC - literarni konkurs (od I do III razreda)


TREĆA NAGRADA - "Bila jednom jedna pesma", Una Mišić


ZBORNIK RADOVA - "Bila jednom jedna farma", Lara Nerić



UČESTVOVALI   I   OSVOJILI  u  toku  školske 2016/2017.


PRIRODA JE MOJ SVET - literarni konkurs (za prvake)

PRVO MESTO - Lara Gromilić

POHVALJENE - Lara Nerić i Una Mišić



MOJ UČITELJ I JA - međunarodni foto konkurs

TREĆE MESTO - Maša Perepeliuc (u konkurenciji starijih razreda)


             UČESTVOVALI   I   OSVOJILI  u  toku  školske 2015/2016.


  • TAKMIČENJE IZ KLAVIRA
  • PRVO MESTO - Nađa Miković
  • DRUGO MESTO - Antonija Nastić

  • MOJA BABOLAT PRIČA-organizacija sajta "Mali igrači"
  • Nagrađen tekst "Moj susret sa Novakom Đokovićem"  Ivana Markovića


  • KRALJEVSTVO BIJELIH RADA-međunarodni literarni konkurs
  • Pesma Antonije Nastić uvršćena je u zbornih radova ovog konkursa.



  • ĐURĐEVDANSKI FESTIVAL DJEČIJE PESME BANJALUKA 2016
  • Komponovana pesma i izvođena pesma Ivana Markovića



  • Literarni konkurs "TABLA FEST"
  • PRVO MESTO - Maša Perepeliuc
  • POHVALJENA - Nađa Miković


  • Literarni konkurs "KREATIVNA ČAROLIJA"
  • Božidar Lipovac - finalista konkursa


  • ČITAM, PA ŠTA - opštinski nivo takmičenja
  • Maša Perepeliuc


  • KENGUR BEZ GRANICA - međunarodno matematičko takmičenje

  • POHVALJENI: Ivan Marković, Petra Miladinović, Ognjen Božić i Danilo Avramović





  • ČITALAČKA ZNAČKA

  • POLOŽILI: Ognjen Božić, Elena Eskić, Anđela Živković, Simona Računica, Nađa Miković, Petra Miladinović, Maša Perepeliuc, Ivan Marković, Antonija Nastić, Katarina Đuretić

  • POSEBNO POHVALJENI: Ognjen Božić, Antonija Nastić, Simona Računica i Nađa Miković

  • POSEBNO POHVALJEN DNEVNIK RADA: Maša Perepeliuc


  • BRANA CVETKOVIĆ - nagradni literarni konkurs DKCB

PRVA GRUPNA NAGRADA - Elena Eskić, Mina Smoljanović, Uroš Marković i Maša Perepeliuc

DRUGA NAGRADA - Đorđe Jovanović


  • OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

  • DRUGO MESTO - Simona Računica
  • TREĆE MESTO - Nađa Miković


  • U KNJIGAMA STANUJU JUNACI -nagradni likovno-literarni konkurs biblioteke "Čika Jova Zmaj"

  • POHVALJEN - Đorđe Jovanović



  • OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:

  • PRVO MESTO - Simona Računica, Elena Eskić i            

                             Nađa Miković

  • DRUGO MESTO - Mina Smoljanović


  • TREĆE MESTO - Petra Miladinović




  • PRVA NAGRADA - Đorđe  Jovanović

  • DRUGA NAGRADA - Antonija Nastić




  • DRUGA NAGRADA - Maša Perepeliuc

  • POHVALA - Nađa Miković




POHVALJENA PESMA - "Moja kućica, moja slobodica", Nađe Miković




PRVO MESTO - "Gumica", Antonija Nastić








UČESTVOVALI  I  OSVOJILI u toku školske 2014/2015.

  Učestvovali smo na mnogim takmičenjima  i  konkursima. Vrednim i predanim radom,  novih i kreativnim idejama, uspeli smo da osvojimo mnoštvo  pohvala  i  nagrada.



1. OPŠTINSKO  TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:



PRVO MESTO - Simona  Računica



TREĆE  MESTO - Elena Eskić



POHVALA - Mina Smoljanović, Ognjen Božić i Ivan Marković


2. MEĐUNARODNO MATEMATIČKO TAKMIČENJE "KENGUR  BEZ  GRANICA"



TREĆE  MESTO - Ognjen  Božić


POHVALA: Simona Računica, Elena Eskić, Dimitrije Koković, Ivan Marković, Petra Miladinovi, Nađa Miković


3. LITERARNI  KONKURS "OSMEH  BOSONOGOG  DETINJSTVA"



PRVO MESTO - Maša Perepeliuc



TREĆE  MESTO - Nađa  Miković


4. LITERARNI  KONKURS  "MALI  POBEDNIK"



TREĆE  MESTO - Ivan  Marković



POHVALJENI  I  OBJAVLJENI  RADOVI U "ZBORNIKU RADOVA" - Elena Eskić, Đorđe Jovanović, Jana Popović, Simona Računica, Nikša Vraneš, Milena Rosić, Anđela Živković, Maša Perepeliuc, Antonija Nastić


5. "ČITALAČKA  ZNAČKA"



POSEBNA  POHVALA - Elena Eskić, Nađa Miković, Petra Miladinović



POLOŽILE - Anđela Živković, Antonija Nastić, Simona Računica



6. LIKOVNI  KONKURS " SRPSKE  NARODNE  BAJKE  U  STRIPU"



POHVALA - Nađa Miković, Antonija Nastić, Elena Eskić


7. LITERARNI  KONKURS "KAD BIH BIO/LA  MALI/A  PRINC/EZA



PRVO MESTO - Antonija Nastić


8. LITERARNO-LIKOVNI KONKURS "TABLA FEST 15"



DRUGO MESTO - Antonija Nastić ( literarni rad )



POHVALA - Milena Rosić ( likovni rad )


9. LIKOVNO-LITERARNI  KONKURS "RADIONICA  BASNOPISACA"



PRVO  MESTO (literarni rad) - Antonija  Nastić



PRVO  MESTO (likovni rad) - Maša Perepeliuc


10. LITERARNI  KONKURS  "IZDANCI"



SPECIJALNA  NAGRADA - Nikša  Vraneš



POHVALA - Božidar Lipovac, Đorđe Jovanović, Antonija Nastić



11. MY  ENGLISH  BOOK 2015.


Rad ušao u 50 najboljih radova u konkurenciji osnovaca i srednjoškolaca - ANTONIJA NASTIĆ